Charakterystyka bramek obrotowych wysokich sprzedawanych w Stopcontrol kupujący mogą poznawać, przeglądając wybrane modele na witrynie www. W dodatku, mogą również skorzystać z wskazówek doświadczonych sprzedawców. W Stopcontrol pracują specjaliści, jacy szczegółowo wsłuchają się w wymagania klientów i na tej bazie dopasują model bramki jaki spełni wszystkie wymagania związane z kontrolą dostępu na wybranym terenie albo w obrębie konkretnego budynku.

Wysoka jakość wykończenia, jaką mają bramki obrotowe motywuje do kupna. Mechanizm obrotowy w takiej kategorii bramek wyznaczają trzy skrzydła zrobione ze stali nierdzewnej albo cynkowanej. Rodzaj wykończenia obudowy kupujący mają okazję wybrać spośród trzech gatunków stali. Poza dwoma zaprezentowanymi jest to także stal pomalowana proszkowo.

Będąc zdecydowanym na trzecią możliwość, dobiera się dowolny kolor z palety RAL. Bramki obrotowe wysokie mogą być stosowane w środku obiektów, jak i na zewnątrz. Ergonomiczny kształt każdej takiej bramki pozwoli na płynny ruch skrzydeł przy utrzymaniu niewielkiej powierzchni. Wyraziste piktogramy nawigacyjne ułożone są na odpowiednio dobranej wysokości, czyli abstrahując od wzrostu, każda osoba może dostrzec wyświetlającą się sygnalizację. Mechanizm obrotowy w bramkach posiada układ wspomagający ruch ramion, jaki po wprawieniu skrzydła w ruch wpłynie korzystnie na obrót do pozycji wyjściowej.

Układ ma na dodatek blokadę ruchu wstecznego, jaka uniemożliwia przechodzenie w przeciwnym kierunku niż ustawione jest urządzenie zewnętrzne. Działanie bramki można łatwo skonfigurować, bo mają prosty w obsłudze panel sterujący. Sprawdzając szczegółowe dane techniczne każdej bramki można prościej wytypować typ jaki odpowiada wykazywanym oczekiwaniom. Główne zalety bramek obrotowych wysokich to: jakość, estetyka, użyteczność, bezpieczeństwo oraz maksymalna ergonomia. Klienci mogą liczyć na obsługę posprzedażową, czyli serwis, gdy mechanizm bramki nie będzie funkcjonował dobrze.