Na zdjęciach jakie wykonują Krzysztof Kozerski i Krzysztof Chojnacki szczególnie zaznacza się wierne przekazanie uczuć towarzyszących Młodej Parze w dniu ślubu. Dlatego ich reportaże ślubne nazywa się artystycznymi. Doświadczonym fotografom nie umyka jakakolwiek chwila, ponieważ skupieni są maksymalnie na konkretnym zdarzeniu oraz Młodej Parze, która w konkretnym terminie jest najważniejsza. Usługa jaką jest reportaż ślubny realizowana jest przez fotografów odnośnie dwóch grup: Par, które ukierunkowane są do ślubu klasycznie oraz Par unowocześnionych.

Artyści towarzyszą Parze Młodej już w przygotowaniach, wychwytując znaczące chwile. Są także obecni w trakcie ceremonii, zachowując powagę i wyjątkowość tej chwili. Nie są namolni, a ich towarzystwa prawie nie da się odczuć. Dlatego ślub w urzędzie albo w kościele będzie przebiegać bezproblemowo. Na zdjęciach z przygotowania oraz z późniejszego wesela wyłaniają ważne chwile, lecz nie umykają im też szczegóły. Wyjątkowo zaś koncentrują się na emocjach. Fotografowie udokumentują zarówno wzruszające chwile, jak i szaloną zabawę. Dokładna obserwacja Pary Młodej i ich bliskich pozwoli stworzyć materiał, jaki będzie przeglądany przez osoby postronne, a będą czuły się one wprost tak, jakby w weselu wzięły udział.

Doświadczenie, perfekcyjny dryg do obserwacji, empatia, sprawne obsługiwanie sprzętu – to wszystko powoduje, że zdjęcia zaliczają się do wyjątkowych. Fotografowie wykonują zlecenia w Warszawie, natomiast ukierunkowani są także na współpracę z Parami Młodymi z okolicy. Aby zyskać informacje dodatkowe o propozycji ofertowej, wystarczy skontaktować się z nimi telefonicznie albo przesyłając e mail. Już w czasie pierwszego spotkania fotografowie są otwarci na wszystkie pomysły Nowożeńców, zestawiając to z własnym doświadczeniem i profesjonalnymi technikami wykonywania fotografii.