Efektywne zabiegi kosmetologiczne na twarz i ciało w prestiżowym gabinecie Instytut Luisa zlokalizowanym w Sosnowcu są powodem tego, że sporo osób zgłasza się dokładnie tutaj. Wszystkie zabiegi wykonywane są w ramach dyscyplin jakimi są: kosmetologia estetyczna, laseroterapia i plazma ARC, kosmetologia, kosmetyka twarzy i ciała, kroplówki, calluspeeling, makijaż permanentny a także opalanie natryskowe. Konkretne zabiegi opisane są pod domeną https://instytutluisa.pl/uslugi/mezoterapia-iglowa-2/ i już od pierwszych chwil można oczekiwać, że będzie się traktowanym przez wykwalifikowanych ekspertów z jak największą uwagą. Propozycja zabiegowa jest bogata, a salon doskonale wyposażony, dlatego można wybrać zabiegi dostosowane do każdego rodzaju skóry.

W pierwszej kolejności odbywa się konsultacja z ekspertem kosmetologii, na podstawie jakiej zabiegi są następnie dopasowane indywidualnie. Skierować się do Instytutu Luisa mogą klientki i pacjenci: ze skórą wrażliwą, skłonną do alergii, dojrzałą, młodą, naczynkową, tłustą, jak i każdą inną. Zabiegi są zrobione przy zastosowaniu innowacyjnego sprzętu. Dlatego nie należy się bać jakichkolwiek skutków ubocznych.

Pracownicy z Instytutu Luisa biorą udział w kursach dzięki jakim mogą podwyższać własne kompetencje. To umożliwia także oferować wszechstronny zakres świadczeń, do jakich używa się najwyższej jakości urządzeń. Poza zabiegami można dodatkowo zaopatrywać się w naturalne kosmetyki, by kontynuować pielęgnację samodzielnie. Pomogą w tym: olej arganowy, olej z pestek malin, masło shea, bądź olej z awokado. Po skonsultowaniu się z kosmetologiem preparaty dopasowane są na podstawie indywidualnych przesłanek do konkretnego rodzaju skóry. W Instytut Luisa pracują nie tylko eksperci z zakresu kosmetologii, ale też odnowy biologicznej, albo medycyny estetycznej. Co więcej, do dyspozycji klientów pozostają: dermatolog, chirurg oraz lekarz medycyny estetycznej. Wszystkie konsultacje przebiegają w miłej atmosferze, co jest ważne.