Firma Alee Frajda oferuje wyspecjalizowane zorganizowanie spotkań dla dzieci na różne okazje. Przygotowane animatorka dla dzieci mogą odbywać się na obszarze Częstochowy, Wielunia, Radomska oraz okolic. Team firmy budują doświadczeni pedagodzy i animatorzy, jacy nie tylko mają potrzebne umiejętności, ale również wyróżnia ich odpowiednie nastawienie do dzieci. Dzięki temu, opiekunowie mają świadomość, że ich pociechy są we właściwych rękach. Nauczyciele edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej, oligofrenopedagodzy, arteterapeuci i logopedzi to specjaliści z pasją, z wyobraźnią i umiejący zaciekawić maluchy tematyką zajęć.

W każdej sytuacji posiadają wiele mocy, jaką zarażają zarówno maluszków, jak i ich rodziców. Przygotowują nie tylko świetnie znane zabawy, ale przede wszystkim znani są z organizacji nowatorskich programów zabaw. To ich domena, przekonujący rodziców do tego, że na współpracę z podanymi pedagogami rzeczywiście opłaca się się zdecydować. Propozycja przygotowana na konkretne wydarzenie za każdym razem dopasowana jest tematyką do potrzeb oraz zdolności maluchów, a także jest zgodna z wizją opiekunów. Indywidualne nastawienie do realizacji eventu wzbudza zaufanie wśród rodziców. Wszystkie zajęcia są pozytywnie wspominane przez najmłodszych, a rodzice wiedzą, że zabawa jest łączona z nauką kolejnych rzeczy.

Wciągająca formuła organizowanych zajęć spotyka się z pełną aprobatą klientów. Szczegółowa propozycja usług firmy Alee Frajda zawiera: zabawy na przyjęciach komunijnych lub na chrzcinach, animacje dla przedszkoli, szkół a także firm, animacje podczas wesela, zabawy na urodzinach, zajęcia warsztatowe oraz kursy dla animatorów, plus opcję korzystania z wielu innych atrakcji. Wystarczy nawiązać kontakt z pracownikami firmy, aby wyznaczyć szczegóły eventu i wskazać, czego oczekuje się na konkretnej uroczystości od animatorów. Dotychczas uzyskane pozytywne zdania na temat firmy zachęcają do tego, aby bliżej zapoznać się z profilem usług.