Wynajem drukarek oraz kserokopiarek dla przedsiębiorstw jest przedmiotem oferty firmy TonDruk. Każdy klient może spodziewać się, że wszystko będzie dostosowane do jego oczekiwań. Abstrahując od tego, czy ktoś chce wynajmować drukarkę, urządzenie wielofunkcyjne albo kserokopiarkę, może liczyć na korzystne dla siebie uzgodnienia.

Usługa podliczona jest na bazie raportów, czyli dostępu do statystyk wydrukowanych stron. Można również oczekiwać na pomoc pracowników, od przygotowania oferty przez zainstalowanie urządzenia aż po naprawę. Jeśli komuś zależy na tym, aby nie kupować osprzętu i musi zaoszczędzić, to dzierżawa
drukarek
 jest dedykowany jemu. Nie ponosi się wtedy kosztów nabywania urządzenia, materiałów do wykorzystania i serwisu.

Innowacyjne drukarki oraz kserokopiarki w niskich abonamentach są sprawne, wobec czego można oczekiwać, że jakość wydruków okaże się bardzo dobra. Z uwagi na to, że wszystkim pracownikom można będzie dać upoważnienia, otrzyma się dostęp nad wszystkimi wydrukami firmowymi. TonDruk na rynku wynajmowania urządzeń wielofunkcyjnych biurowych funkcjonuje już prawie od 20 lat. Z tego powodu można oczekiwać, że oferowane w tym punkcie usługi będą na wysokim poziomie. Eksperci z TonDruk dopasują dla właściciela firmy wynajmującego osprzęt optymalne rozwiązania.

Oszczędność można będzie wyczuwać już po pierwszym miesiącu użytkowania. Kompleksowa obsługa, odwołująca się do osprzętu drukującego jest tutaj bez zastrzeżeń. Katowicka marka dostarcza rozwiązań dla zleceniodawców z całej Polski. W zakresie działania TonDruk uwzględnia się: kompletną dyspozycyjność dla klientów, szybką realizację świadczeń, oferowanie wysokiej jakości sprzętu. Dostarczenie materiałów oraz urządzeń do drukowania to nie jedyne, z czego można w tym miejscu korzystać. Dostępne są również: dzierżawa i serwis wypożyczanych urządzeń. Wszystko konsultuje się indywidualnie z klientami.