Konstelacja 2E to nowoczesne osiedle dwupoziomowych apartamentów w okolicach stolicy Małopolski. Jest to miejsce dla osób, które chcą zamieszkać w modernistycznych przestrzeniach i ekskluzywnej okolicy. Apartamenty mają różną powierzchnię. Do każdego z nich przynależy własny ogródek, zielony dach oraz jedno lub dwa miejsca parkingowe. To oddziałuje na wygodę. Zielone dachy to dodatkowa przestrzeń, jaka służy odpoczynkowi.

Osoby poszukujące domu cenią to wyjście. Osiedle prezentuje się stylowo i nie jest dziwne, że dużo rodzin z dziećmi chce tutaj mieszkać. Młodzi rodzice, którzy zatrudnieni są w Krakowie mogą na jego obrzeżach znaleźć dom w świetnym standardzie i nie przejmować się zgiełkiem miasta.

Dobrze będzie zaglądać na stronę, na jakiej zaprezentowany jest mieszkanie węgrzce i sprawdzić, jak wysoki standard jest proponowany. Można przeglądać fotografie osiedla oraz apartamentów. Można też w tym samym czasie rezerwować wybrane przez siebie mieszkanie. Do wyboru są cztery typy apartamentów, mające powierzchnię użytkową od 64 do dziewięćdziesięciu dwóch metrów kwadratowych. Apartamenty mają oddzielny ogródek, zielony dach a także jedno lub dwa miejsca parkingowe. Pomieszczenia w dwupoziomowych mieszkaniach są zaprojektowane w ten sposób, aby każdy mógł osobiście stworzyć taką przestrzeń, na jakiej mu zależy. Można także korzystać z opcji wykończenia mieszkania pod klucz.

Deweloper współpracuje bowiem z firmą IMPERIUM WNĘTRZ. Na dodatek można korzystać z oferty FM Kuchnie, jaka obejmuje na równi tradycyjne, jak i nowoczesne kuchnie marki NOBILIA i ATLAS KUCHNIE. Równocześnie można także zamawiać całe wyposażenie AGD do zabudowy i armatury kuchennej. O dużym standardzie wykończenia apartamentów na tym osiedlu poświadczają: pompa ciepła z funkcją chłodzenia, zielony dach, trzyszybowe okna PVC, przesuwne drzwi tarasowe, rolety antywłamaniowe, panele fotowoltaiczne, ogrzewanie podłogowe, światłowód oraz altany śmietnikowe. Na ulicy umieszczono także oświetlenie.