Oferta wzbudzająca zaciekawienie zleceniodawców, którzy zamierzają skorzystać z fotoluster jest przygotowana przez markę Fotobu.pl bardzo solidne. Z tego względu klienci wiedzą, że błyskawicznie mogą skorzystać z opcji dzięki jakim ich uroczystość będzie wyjątkowa, a na dodatek w doskonałej cenie. Klienci mogą wybierać w ramach fotolustro cena cztery pakiety: Max, Premium, Standard oraz Basic. Są one precyzyjnie podane wraz z kosztami na stronie www. Kwota zmienia się razem z tym, czy ktoś chciałby korzystać ze świadczeń dodatkowych.

Dodatkowo, klienci mogą zdecydować się na to, aby korzystać ze specjalnie przygotowanego pakietu weselnego. Wtedy zyskają 10 procent taniej na kompletne zamówienie. Poza tym, że Narzeczeni zaoszczędzą pieniądze, to mogą też oszczędzić trochę czasu, ponieważ nie muszą szukać 3 usługodawców, tylko spisują umowę z jednym. Wszechstronne usługi zawierają: kamerowanie z ujęciami z drona w cenie, fotografa, fotobudkę lub fotolustro, napis LOVE, a także opcję korzystania z samodzielnie zrobionych zaproszeń, indywidualnie zaprojektowanej księgi gości, winietek oraz ozdób.

Państwo Młodzi mocno to doceniają, ponieważ faktycznie pozyskają spójną wizję u jednego zleceniodawcy. Dodatkowo, samodzielnie zadecydują czy na uroczystości weselnej chcieliby skorzystać z tradycyjnej fotobudki, bądź może z fotolustra, czyli nietuzinkowego zwierciadła wykonującego perfekcyjne zdjęcia. Zwierciadło robiące zdjęcia będzie nie tylko doskonałym rozwiązaniem na zabawę weselną, lecz też stanie się ozdobą wesela. Poza podstawami w ramach fotobudki do każdego z pakietów można dobrać dodatkowe rozwiązania. Są to: szybsze ustawienie fotolustra, wykorzystanie dodatkowej godziny zabawy, zrobienie samodzielnie zaprojektowanej przez animatorów Księgi Gości oraz zrobienie
wyjątkowego, spersonalizowanego tła dla fotolustra na zamówienie. To dowodzi, że firma Fotobu.pl zabiega o swoich klientów.