Locus Home to renomowana firma budowlana z Bielska Białej. Przedmiotem jej oferty są nowocześnie zaprojektowane projekty inwestycyjne. Jest to na przykład osiedle umiejscowione w Dolinie Zimnika, przy ulicy Romantycznej. Osiedle prezentuje się bardzo atrakcyjnie i bez wątpienia wśród domów na sprzedaż w Lipowej opłaca się je brać pod uwagę. Na stronie Locus Home można obeznać się z jego opisem.

Osiedle jest umiejscowione z pejzażem Skrzycznego a także w pobliżu najpiękniejszych terenów w Dolinie Zimnika. Osoby szukające domu, gdy spostrzegą się, że w dodatku w okolicy nowoczesnego domów znajdują się znaczące miejsca usługowe i oświatowe, z jakich zrobi użytek się każdego dnia będzie w jeszcze większym stopniu zmotywowane do zakupu. Najważniejsze walory domów to: energooszczędność oraz niewielkie koszty za ogrzewanie w zimie. Osiedle przy ulicy Romantycznej jest odgrodzone, co także jest doskonale odbierane.

Wszyscy mieszkańcy mają nieodpłatne miejsca parkingowe. Dlatego firma budowlana bielsko to dziedzina, gdzie Locus Home się wybiła. Domy wzniesione są techniką tradycyjną murowaną oraz wykonane z najwyższej jakości surowców. To oddziałuje na doskonałą izolację termiczną i dźwiękową. Na stronie można zapoznać się z mapą, dokładnym projektem oraz ceną domów umieszczonych przy ulicy Romantycznej. Kiedy kogokolwiek interesuje dom w innych miejscowościach, to wystarczy, że skontaktuje się z Locus Home. Wtedy uzyska spersonalizowany projekt razem z wyceną.

Można także zdecydować się na zakup wybudowanych domów do sprzedaży. Kupujący może oczekiwać na to, że Locus Home będzie zajmować się załatwianiem kwestii formalnych. Po stronie firmy zagwarantowane są również wszystkie materiały budowlane. Locus Home ma na własnym dorobku wykonanie domów dla deweloperów, jak i realizowała samodzielne projekty budowlane w najpiękniejszych miejscach powiatu żywieckiego a także bielskiego. Nie ma konieczności obawiać się, że coś będzie zrealizowane źle. Locus Home cechują spore standardy, jeśli chodzi o budowanie domów jednorodzinnych, jak i wielorodzinnych na działce klienta do stanu pod klucz.