Doskonale wykonywane zabiegi kosmetyczne oraz doskonały makijaż permanentny na terenie Bielsko – Białej wykonywane są w gabinecie urody BossKa Beauty. Kompletna propozycja usług zamieszczona jest pod adresem www.bosskabeauty.pl i warto się z nią zapoznać. Panie wiedzą, że oddają się w dobrą opiekę, gdyż wykwalifikowane ekspertki z zakresu kosmetologii regularnie sprawdzają trendy w dziedzinie makijażu oraz medycyny estetycznej.

Cały team wykonuje zabiegi w miłej i atmosferze, korzystając z atestowanego sprzętu. Z tego względu wszystkie czynności są higieniczne. Najbardziej bogata jest oferta propozycja odnosząca się do makijażu permanentnego. Zawiera ona: makijaż permanentny brwi, makijaż permanentny ust a także makijaż permanentny powiek. Makijaż permanentny brwi może być wykonywany technikami: ombre, cienia albo pudrową. Makijaż permanentny ust obejmuje kontur z wypełnieniem lub z cieniowaniem. Makijaż permanentny powiek dotyczy: powieki górnej zagęszczającej linię rzęs, zastosowania kreski dekoracyjnej, kreski cieniowanej albo powieki dolnej. W gabinecie robione są korekty dla wszystkich makijaży.

Metoda każdorazowo jest wprost dostosowana jest do klientki oraz szczegółowo omówiona przed wykonaniem zabiegu. Kosztorys za makijaże podano na witrynie. Zabiegi przebiegają zwykle dwuetapowo. Ceny zawierają: zabieg podstawowy, znieczulenie i dopigmentowanie. O tym, jak przebiega makijaż permanentny i ile zajmie jego wykonanie, powiadamia kosmetolog. Usługi z dyscypliny kosmetyki estetycznej, z jakich można korzystać w BossKa Beauty to natomiast: mezoterapia igłowa twarzy, szyi, dekoltu, rozstępów i blizn, Meso BB Glow twarzy, szyi, dekoltu, lipoliza iniekcyjna na wybranych partiach ciała jak: podbródek, żuchwa, policzki, kolana, łokcie, ramiona, uda, bryczesy, boczki, pośladki, brzuch oraz plecy. Panie chodzą chętnie na mezoterapię igłową, jaka może objąć: okolice oczu, skórę głowy, dłonie, twarz, szyję i dekolt.