Towary z atestem, dedykowane do ratowania zdrowia oraz życia można kupić w sklepie internetowym Twoja – Apteczka. Poza apteczkami na użytek prywatny, do ośrodków edukacji albo miejsc pracy można także zaopatrzyć się w wiele pozostałych produktów. Dostępne są na przykład fantomy z jakich korzysta się na zajęciach edukacyjnych. Można także odnaleźć dużo produktów potrzebnych przy udzieleniu pierwszej pomocy. Ponadto, w miejscu takim można zaopatrywać się w produkty na dany sezon, dla przykładu do ochrony przed kleszczami.

Sporo spośród towarów jest potrzebnych w ratownictwie medycznym, a także w szpitalach czy w ośrodkach zdrowia różnego rodzaju. Można je także zakupić do ośrodków sportowych, czyli do tych miejsc, gdzie istnieje ryzyko pojawienia się urazów. Wszystkie towary takie jak zestaw przeciwkleszczowy są konieczne przy udzieleniu pierwszej pomocy. Jak jest wiadome, każdy z nas ma okazję znaleźć na własnej drodze osobę, która będzie domagała się skorzystania z pomocy. Wówczas warto mieć przy sobie doskonale uposażoną apteczkę. Pozwoli ona na udzielenie pierwszej pomocy w sytuacjach niespodziewanych, a więc wtedy gdy zagrożone jest życie lub zdrowie. Wszystkie towary są dokładnie scharakteryzowane. To pomaga w zrobieniu zakupów.

Stworzone są one przez cenionych producentów, a to kolejna zaleta, motywująca do kupowania. Po zaznajomieniu się z opisem poszczególnych produktów można bez kłopotu wywnioskować, czy chce się z nich korzystać. Kategorie na jakie rozdzielone są konkretne produkty to i z jakimi warto zapoznać to: apteczki, osprzęt do szkół, fantomy, butle z tlenem, ciśnieniomierze, defibrylatory, fizjoterapia, igły do portów, inhalatory, kasetki do leków, kosmetyki, kołnierze ratunkowe, literatura medyczna, maski przeciwsmogowe, maski z aktywnym węglem, materiały opatrunkowe, ubrania medyczne, pierwsza pomoc, specyfiki przeciw komarom i kleszczom, asortyment ratowniczy, sprzęt do masowania, sprzęt medyczny, osprzęt ratowniczy, sprzęt treningowy oraz rehabilitacyjny, stomatologia, szyny Kramera i szyny palcowe, szyny unieruchamiające, torby medyczne a także zestawy reanimacyjne.