Troszczmy się o nasz wygląd, zwracajmy uwagę na to, jak wyglądamy. To naturalnie dzięki temu zawsze będziemy interesujące, bez względu od tego, jakie ubrania będziemy mieć na sobie. A aby wyglądać ładnie w żadnym wypadku nie musimy od stóp do głów ubierać się w markowe, drogie ubrania. Oczywiście należałoby w swojej szafie posiadać parę takich właśnie luksusowych, dobrej jakości, zaprojektowanych przez legendarnych projektantów ubrań. Te jesteśmy w stanie zakładać na wszystkie okazje – pod warunkiem naturalnie, że ich krój i fason jest uniwersalny. Jakkolwiek nasz wygląd zależy nie wyłącznie od stroju. Ozdobą są między innymi włosy – o nie też musimy dbać – wypróbuj, jak na domenie piękne włosy. Stale powinny być czyste i uczesane. Nieraz możemy postawić na prostotę oraz zaczesać nasze włosy gładko lub też związać je w klasyczny koński ogon. Jeśli potrzebujemy odrobiny szaleństwa jesteśmy w stanie uczesać fantazyjną fryzurę, jaka od razu będzie zwracać na siebie uwagę. Tu jednak korzystna jest nam odwaga – nie każda z nas chce i ubóstwia rzucać się w oczy. W pewnych sytuacjach wolimy wtopić się w tłum, nie pragniemy się wyróżniać.

Nasz wygląd to nie tylko ubranie, które zakładamy na siebie każdego dnia. Stworzony przez nas styl to także a może w głównej mierze dodatki, jakie dobieramy do stroju codziennego. Co poniektóre dodatki modne są zawsze, inne nadają się do noszenia tylko przez jeden sezon. Na szczęście nie są one tak drogie, byśmy żałowali tego, że w ukochanym pasku lub kolczykach chodzimy jedynie przez kilka miesięcy. Warto podążać za modą – niemniej jednak nie za wszelką cenę. Powinniśmy inspirować się tym, co spostrzegamy.

Sprawdzając pisma modowe od razu zwrócimy szczególną uwagę na akcesoria, które właśnie są modne. Są w stanie to być intrygujące korale, torebki w określonym kształcie oraz kolorze czy bransolety. Nie wszystkie dodatki pasują jednak do naszego stylu. Nauczmy się wybierać te, w których naprawdę przyzwoicie będziemy się czuć. Bezpieczniej jest postawić na minimalizm – przyzwoiciej założyć nieco mniej akcesoriów i wyglądać skromniej, niż założyć ich za dużo i opisywać się jak choinka bożonarodzeniowa. Jednakże oczywiście wybór należy do nas samych. To my takie dodatki nosimy.