Panie legendarne są z tego, iż kochają wyglądać odpowiednio, że dbają niesłychanie zarówno o swoje zdrowie, sprawność fizyczna jak oraz wygląda zewnętrzny, w następstwie tego również są miarodajne kosmetyki, bez jakich większość kobiet nie wyobraża sobie życia. Robiąc listę tego typu kosmetyków zasugerowaliśmy się tym, po co panie w większości wypadków sięgają w drogeriach oraz tym, co z reguły wypełnia torebki kobiet. Tak w następstwie tego panie dbające o swój wizerunek na pewno używają dobranego do ich typu skóry kremu nakładanego na twarz, dzielimy je w wielu przypadkach na te stosowane na dzień, w wielu przypadkach z filtrami promieni słonecznych i te wykorzystywane na noc, regeneracyjne – więcej na stronie Nanolash. Część pań, szczególnie po trzydziestym roku życia decyduje się również na kremy pod oczy, które powinny hamować powstawaniu zmarszczek, czy też też serum liftingujące, które nawet zmęczonej twarzy nada wyraz jędrności oraz świeżości. Innym kosmetykiem, bez jakiego panie nie mogą się obejść jest krem do rąk, ponieważ bardzo w wielu przypadkach myjemy ręce, co wysusza ich cerę, są również narażone w największym stopniu na detergenty do prania odzieży i zmywania naczyń.

Żeby były gładkie oraz zadbane niezbędny będzie dobrze dobrany krem do rąk, jaki powinien być używany kilka razy w ciągu dnia, zdecydowanie po dowolnym kontakcie z wodą i chemią gospodarczą lub ewentualnie kosmetyczną. Dużo o kobiecie mówi jej zapach, w takim razie rozumie się samo przez się że jedną z ważniejszych rzeczy w torebce oraz kosmetyczce kobiecej będą ulubione perfumy, na dzień powinny być lekki i subtelne, te na koniec dnia mogą być cięższe i wchodzące w nut korzenną. Preparaty takie jak żel pod prysznic, szampon, odżywka czy maska do włosów są tak dobitne, iż nie należy o nich wspominać, podobnie niemniej jednak do kremów ma się sprawa z pielęgnacją cery pełnego ciała.

Zazwyczaj kobiety decydują się na balsamy do ciała, takie jak nawilżający, brązujący, ujędrniający, rozświetlający i balsamy do cery wrażliwej, która może być kłopotliwa w trakcie użytkowania preparatów nie przystosowanych do niej. Zamiast szminek wiele kobiet wybiera pielęgnacyjne pomadki lub ewentualnie szablonowe błyszczyki nawilżające usta.