Katelin + SR i Katelin Mag B6 to suplementy potasu i magnezu o wydłużonym oddziaływaniu. Są one konieczne do tego, aby organizm bardzo dobrze funkcjonował. Z ich szczegółowymi właściwościami oraz wpływem magnezu i potasu na stan zdrowia, można zaznajomić się na stronie wytwórcy, podobnie jak z innymi informacjami, umieszczonymi w określonych zakładkach tematycznych. Odnoszą się one do obszarów jakimi są przykładowo: Piramida Maslowa, co pokazuje, że dokładnie omawiają temat zdrowia.

Kiedy w takim razie komuś zagadnienie to nie jest obojętne, to musi jak najdokładniej zaznajomić się z wiadomościami z takiego obszaru. Potas jest w stanie pomóc w utrzymaniu właściwego poziomu ciśnienia krwi. Magnez natomiast oddziałuje bardzo dobrze na kondycję mięśni, zachowanie zdrowych kości i zębów. Na dodatek, wspomaga funkcjonowanie układu nerwowego, zmniejszając poczucie zmęczenia i wyczerpania. Tak samo potas, magnez, jak i witamina B6 odpowiadają za uregulowanie funkcji psychicznych. Kapsułki pod postacią mikropeletek powstały na bazie innowacyjnej formuły, dlatego zaliczają się do tych, jakie są doskonale odbierane przez ciało. Przedłużane uwalnianie ma wpływ tymczasem na to, że na długo mogą pozostać w ciele. Mały wymiar kapsułek ma wpływ na wygodę ich przyjmowania.

Są także bardzo dobrze przyjmowane przez ciało. Z tego względu, kiedy komuś będzie zależało na dostępie do bezpiecznych specyfików, to powinien dokładniej przyjrzeć się właśnie tym produktom. Na stronie znajdują się informacje do kontaktu, dzięki czemu ma się bardzo dobry dostęp do najważniejszych wiadomości i od razu można zamówić nowoczesne suplementy. Można też w specjalnej kategorii znaleźć aptekę w najbliższej okolicy, w której sprzedaje się taki suplement. Użytkownicy sieci chętnie oglądają także bloga, w kategorii tematycznej: Wiem więcej. W tym odnośniku mogą odnaleźć dużo treści odnośnie: wprowadzenia zdrowego stylu życia, ćwiczeń, diety czy działania organizmu. Każdy tekst jest wyczerpujący, jest merytoryczny i przykłada się do podwyższenia świadomości w temacie zdrowia.