Imponująca oferta kursów, przeprowadzanych w Imperium Szkoleniowym obejmuje szkolenia stacjonarne w Krakowie jak i w stolicy, jak i szkolenia w formie zdalnej. Klienci mogą wybierać szkolenia do jakich zaliczają się: MS Excell, MS Office, szkolenia z obsługiwania baz danych, kursy z obsługiwania programów graficznych, kursy z programowania, szkolenia z tworzenia stron internetowych, szkolenia z Business Inteligennce, szkolenia z bezpieczeństwa informacji IT, szkolenia ze zwinnej metodyki, albo też kursy z modelowania procesów biznesowych. W ramach nauczania online udostępnione są pakiety: Teams, Access, Excel, PowerPoint, Project, Word, Outlook.

Przedsiębiorcy nad wyraz często decydują się też na udział w kursach dedykowanych. W Imperium Szkoleniowym wystosowane są w dodatku szkolenia jako jednoosobowe warsztaty. Za każdym razem zasięg konsultacji jest indywidualnie omówiony przez nauczyciela z klientami. Interesującym punktem w ofercie są szkolenia niestandardowe. Mogą one się odbywać w siedzibie zamawiającego.

Chętnie korzystają z tego biznesmeni, jacy mają w konkretnym czasie we własnej firmie wdrażane specjalne oprogramowanie. Kursy Imperium Szkoleniowego całkowicie odpowiadają na potrzeby rynku dotyczącego przeprowadzania kursów IT w przejrzystej formie. Udostępnione kursy przeprowadzają wyłącznie umiejętni instruktorzy, posiadający tytuł Microsoft Certified Trainer oraz Microsoft Office Specialist Master. Po każdym szkoleniu kursanci dostają certyfikaty ukończenia szkolenia. Są one udostępnione w języku ojczystym a także angielskim.

Kursy przygotowywane są na dowolnym poziomie wiedzy kursantów, a na życzenie klientów mogą być opracowane indywidualnie. Do cenionych szkoleń wliczają się: MS Teams, MS Excel, a także MS Project. Na stronie internetowej firmy https://imperiumszkoleniowe.pl/czym-jest-power-pivot-i-do-czego-sluzy/ można obeznać się ze szczegółowym opisem określonych kursów, zobaczyć ile kosztują oraz ile czasu należy na nie poświęcić. Jeśli uczestnik przekona się na kupno szkolenia w formie e – learning to otrzyma: dostęp do lekcji z najważniejszymi wiadomościami w temacie użyteczności programów a także do klarownych filmów z instruktażami.