Firma TERMOLIT poza sprzedawaniem podzespołów jakie wchodzą w skład ogrzewania podłogowego zajmuje się również projektowaniem a także zakładaniem instalacji ogrzewania podłogowego w domach prywatnych a także w obiektach użyteczności publicznej. Zainteresowani sprawdzając ofertę mogą dostrzec, że jest bogata. Obejmuje szafki natynkowe do rozdzielaczy pochodzące od sprawdzonych producentów. Kiedy zaś chodzi o usługi, to na początku podłoże będzie przez profesjonalistów przystosowane do konkretnej wylewki.

Zakładany będzie też pianobeton, idealny do wyrównania posadzki i zabezpieczania systemu. Ogrzewanie podłogowe może być także zakładane przez wskazanych specjalistów z TERMOLIT. Technika niskotemperaturowa wodna może objąć technikę z wylewką lub bez niej. W szafki natynkowe do rozdzielaczy, szafki natynkowe można kupić potrzebne towary.

Nakładane mogą być wylewki anhydrytowe, o sporej przewodności cieplnej i wykazujące właściwości samowylewne. Ogrzewanie podłogowe pracownicy z TERMOLIT mogą także nakładać na położone wcześniej już wylewki. Wtedy odbywa się frezowanie rowków pod ogrzewanie podłogowe. Kiedy ktokolwiek ma zapytania o szczegółowy zakres oferty, to wystarczy, że nawiąże kontakt ze specjalistami, którzy zajmą się wszystkim z jak największą dokładnością. Dodatkowo, mogą również wskazać, co będzie najodpowiedniejsze dla określonego klienta.

Na witrynie punktu sprzedaży oraz w konkretnych podstronach z towarami redukcje mosiężne można wyszukać dane do kontaktu. TERMOLIT jako dystrybutor proponuje kupującym produkty do ogrzewania podłogowego mokrego i suchego TIA i SanderSystem. Imponujący katalog elementów do wykonania systemu obejmie rury do ogrzewania podłogowego, złączki, zawory, aż po rozdzielacze a także szafki do ogrzewania podłogowego, akcesoria Tacker albo rozwijaki do rur. Osoby zdecydowane na zakup całego zestawu, otrzymują bezpłatny koncept ogrzewania podłogowego i prace montażowe. Klienci mają świadomość, że w TERMOLIT będą obsługiwani pod każdym względem.