Jeśli jakiś mężczyzną chciałby obdarować bliską mu kobietę jakimś niewielkim podarkiem od jubilera, wybitnie należytym pomysłem są zawieszki. Te niewielkie, lecz nadzwyczaj urocze zawieszki są doskonałym pomysłem na obdarowanie własnej ukochanej. Efekt będzie murowany, w końcu jaka kobieta zdołałaby się oprzeć tej niesłychanie interesującej propozycji przystrojenia swojej osoby.

Zawieszki wywołają uśmiech na każdej twarzy z racji tego, że są wykonane z niezwykłą troską o niuans. Figurki przedstawiają muszelki, motylki, okulary przeciwsłoneczne, karoce, sukienki, szminki, babeczki, rybki oraz wszelkiego rodzaju inne przedmioty, naturalnie zminiaturyzowane i wybitnie elegancko wykończone. Zawieszki są, do tego wyposażone w dobry breloczek, to naturalnie dzięki któremu można taką zawieszkę przyczepić do bransolety czy też naszyjnika, czy także jakiegoś innego łańcuszka.

Najważniejsze jest niemniej jednak to iż nie istotne gdzie przypniemy danego charmsa, istotne że zawsze będzie poprawnie wyglądać oraz upajać jego właścicielkę. Co to tak właściwie są Bella-arte? Otóż jest to współczesna, spersonalizowana biżuteria dla kobiet, jakie chciałyby odrobinę unowocześnić swoje ozdoby. Zawieszki są wykonane z metali szlachetnych, przede wszystkim ze srebra ale nie dawno wprowadzono też kolekcję wykonaną z najwyższej próby złota.

Zawieszki przedstawiają rozmaite zminiaturyzowane przedmioty, takie jak: szminka, okulary, bucik na obcasie, rybki, serca, muszelki oraz dużo innych doskonałych wzorów. Każda zawieszka mimo własnego niewielkiego rozmiaru jest dopracowana niezwykle szczegółowo. Wiele z nich dodatkowo jest wykonana z cyrkonii, kryształków lub ewentualnie innych materiałów łączonych ze srebrem oraz złotem jak choćby kolorowa emalia. Zawieszki są również przystosowywane sezonowo.

Wskutek tego też zimą będziemy mogli odnaleźć więcej zawieszek o tematyce bożonarodzeniowej, zimowej jak: sanki, choinki, bombki… Natomiast latem będą królować o wiele bardziej dowolne wzory jak okulary przeciwsłoneczne, stroje kąpielowe, parasole plażowe oraz wiele innych przedmiotów jednoczących się z błogim czasami wakacji.